Czy makijaż permanentny można poprawiać?

https://aspazja.pl/zabiegi/maximus-trilipo https://montibello.pl/kategorie-produktow/pielegnacja/

Każdy makijaż permanentny można poprawiać. Dotyczy to nie tylko takich sytuacji, kiedy klientka uzna, że jest niezadowolona z efektu końcowego i chciałaby kilku poprawek makijażu. Makijaż permanentny można bowiem poprawić także nawet po kilku latach od wykonania zabiegu.

Z biegiem lat makijaż permanentny zaczyna się zmieniać. Traci swój pierwotny, nasycony kolor, staje się mniej wyrazisty i widoczny. Warto zatem wiedzieć, iż w każdym momencie można go odświeżyć i sprawić, że znowu będzie wyglądał jak świeżo po pierwszym zabiegu.

Makijaż permanentny można też poprawiać w celu jego wzmocnienia. Często zdarza się np. tak, że klientka życzy sobie jedynie delikatnego makijażu, jednak po pewnym czasie stwierdza, że wolałaby nieco bardziej wyrazisty efekt – np.

ciemniejsze usta lub grubszą kreskę przy linii rzęs. Oczywiście makijaż tego typu można poprawić również po nieudanym zabiegu. Wówczas przy wykorzystaniu metody laserowej można go usunąć lub jeżeli jest to kwestia delikatnych niedociągnięć można je poprawić dokładając więcej pigmentu.

pielęgnacja cery trądzikowej