Jak wybrać dobry salon do wykonania makijażu permanentnego?

pielęgnacja włosów liposukcja laserowa poznań

Makijaż permanentny nie jest makijażem na jeden wieczór, który będziemy mogły zmyć w domu, jeżeli nie będziemy do końca zadowolone z uzyskanych efektów. Makijaż permanentny, który jest pewnego rodzaju tatuażem na naszej twarzy zostanie z nami na długie lata, dlatego wybierając salon, w którym przejdziemy takie zabieg, konieczne jest kierowanie się kilkoma ważnymi zasadami i kryteriami.

Przede wszystkim sprawdź czy salon, w którym masz mieć wykonany zabieg makijażu permanentnego ma pozwolenie na taką działalność i czy może to potwierdzić. Ważne będą zatem wszystkie uzyskane certyfikaty i nagrody.

Przejrzyj także portfolio salonu. Dzięki temu zobaczysz jakie makijaże wykonano na poprzednich efektów i dowiesz się, jakie umiejętności mają pracownicy tegoż salonu.

Portfolio dokumentujące wcześniejsze prace wykonane w salonie powinno być prowadzone regularnie i powinno być dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientek. Zanim zatem zdecydujesz się na zabieg zobacz wcześniej efekty pracy na innych kobietach.

gielda.ofefundusze.pl