Scandi style

montibello Soczyście morelowe suknie ślubne to zuepłna nowość na rynku

Scandi style to ostatnio niezwykle popularny styl w modzie wnętrzarskiej. Nie tylko już sprowadzamy meble i gadżety z północy, ale rodzimi producenci starają się już naśladować północnych sąsiadów w dziedzinie łączenia prostoty z wyszukaniem, stonowanej kolorystyki z intensywną barwą oraz piękna z funkcjonalnością.

Skandynawowie pokazują światu, że potrafią z klasą i wyczuciem wyprodukować właściwie wszystko: od dużych mebli salonowych, poprzez sypialnię, aż do dodatków łazienkowych czy kuchennych. Wszystko równie funkcjonalne, jak dekoracyjne.

Klasyczna elegancja miesza się tutaj z nowoczesnym podejściem do formy, prostotę przenika poszukiwanie przygody, a łagodne kształty dużych form doskonale dogadują się z bardziej szalonymi elementami. Należy jeszcze dodać, że kolejną miłością poza łączeniem prostoty z oryginalnością są wszelkiego rodzaju tekstylia.

Skandynawowie wyspecjalizowali się w tworzeniu uroczych, przykuwających uwagę, a zarazem harmonijnych wzorów, które umieszczają właściwie wszędzie. Od poszewek na poduszki aż po pościel i akcesoria kuchenne.