Makijaż permanentny nie tylko poprawi twoją urodę

odżywki do rzęs passe Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

O makijażu permanentnym najczęściej mówi się, że pomaga kobietom podkreślić i nieco poprawić ich naturalną urodę. Można bowiem dzięki niemu podbić swój kolor ust czy bardziej uwydatnić oczy.

Jednak nie tylko. Jak się okazuje makijaż permanentny może także pomóc kobietom ukryć o wiele poważniejsze niedoskonałości, które często są ich przyczyną licznych kompleksów.

Makijaż permanentny bardzo często pomaga w uzupełnianiu ubytków w brwiach, które często są bliznami po wypadkach lub skaleczeniach. Zazwyczaj w takich miejscach doszło do uszkodzenia cebulek włosowych przez co brwi przestają tam rosnąc, co powoduje nieestetyczne prześwity.

Makijaż permanentny pomaga je wypełnić i sprawia, że brew wygląda naturalnie. Makijaż permanentny pomaga także usuwać wszelkie asymetrie warg.

Często zdarza się, że górna lub dolna warga się o wiele za duża względem innej, jednak istnieje też dużo takich asymetrii, które dotyczą tylko jednej wargi. Kobiety mające problem z tym, iż lewa strona znacząco odbiega od prawej (wielkością lub kształtem) mogą skorzystać zatem z trwałego makijażu, aby tę wadę usunąć.

www.lubuskiranking.pl