Strzyżenie – lekiem na całe zło

https://aspazja.pl/zabiegi/naturalne-rytualy-thalgo Najlepiej na ceremonii ślubnej prezentuje się suknia klasyczna o odcieniu kremowej bieli

Najlepszy sposób na chandrę i złe samopoczucie kobiety to po pierwsze zakupy, a po drugie wizyta u fryzjera. Zmiana uczesania to nie tylko poprawa wyglądu, ale stuprocentowa dawka pozytywnej energii, o czym wie każda kobieta i bardzo chętnie z tej terapii korzysta. Niezależnie od tego czy tydzień temu była u fryzjera i ma krótkie włosy, to dobry stylista zawsze ją odmieni.

Oczywiście największe pole do popisu ma przy długich włosach, na których efekt zmiany będzie bardziej spektakularny. Jednak krótkie włosy to również wiele ciekawych i ponadczasowych stylizacji. Opisany wcześniej bob, może być wielokrotnie modelowany.

Krótkim włosom może także brakować grzywki, która w tym sezonie jest bardzo modna. Jest jej także wiele wersji. Tradycyjna prosta odchodzi raczej już w zapomnienie.

Był taki okres bardzo króciutkiej wersji, lansowany przez Natalię Kukulską, która nie na długo się u nas zadomowiła. Bardziej popularną wersja grzywki, stosowanej od wielu lat, jest strzyżenie na skos z mocnym jej wycieniowaniem. Opadająca na oczy nie przeszkadza, ładnie wypełnia twarz, niekiedy ukrywa pewne mankamenty urody kobiet.

Jak widać sposobów na włosy jest wiele, tak jak i wiele jest wspaniałych fryzur, które trudno sprecyzować jako popularne, gdyż wszystko się szybko zmienia. W gruncie rzeczy bardzo dobrze, bo kobieta zmienną jest, więc potrzebuje nowinek i chętnie eksperymentuje. Każda kobieta wymaga indywidualnego podejścia w kwestii doboru fryzury, dlatego też mamy do wyboru wiele propozycji.

www.tolerancji.pl