Pastele w rozmiarze XXL

Profile ochronne Borshop

Często się zdarza, że kobiety rozmiarze XXL unikają jasnych kolorów, chowając się pod czernią, granatem czy brązem. A to duży błąd. Kobieta o pełniejszych kształtach dobrze może wyglądać także w kolorach pastelowych. Co roku wraz z nadejściem wiosny oraz lata w sklepach dominują kolory pastelowe. Pistacje, pudrowe róże czy zgaszone żółcie to hit niemalże każdego sezonu.

Panie w rozmiarze plus size nie powinny z nich rezygnować. Taka stylizacja może mieć swoje plusy. Po pierwsze sylwetka nabiera lekkości. Nie jest tak ciężka jak pod ubraniami w ciemnych kolorach. Ponadto twarz wygląda bardziej świeżo i młodziej.

Taką stylizacją dodajemy sobie delikatności i subtelności. Należy jednak uważać, aby także nie przesadzić. Ubranie się od góry do dołu w słodkie, pastelowe kolory może być naszą zgubą. Warto wybierać w tych kolorach sukienki, bądź komponować jasną górę z ciemniejszymi spodniami czy spódnicą. W ten sposób będziemy wyglądać efektownie i elegancko, a unikniemy wrażenia „małej dziewczynki”.

szkodniki.orientacja.net.pl