Garderoba puszystej – czego się pozbyć?

https://multitapes.pl/ https://bezpieczenstwo-bhp.pl/kaski-ochronne/1421-helm-ochronny-peltor-g3000-nuv-solaris-3m.html

Przechadzając się ulicami miasta można zobaczyć, że tak naprawdę niewiele kobiet puszystych jest dobrze ubranych. Wina pewnie tkwi w słabej pewności siebie, braku chęci do modnego ubierania się oraz ograniczony asortyment sklepów. To powoduje, że wiele kobiet o bardziej okrągłych kształtach nie wygląda kobieco i atrakcyjnie.

Oto porady dla puszystych pań, czego koniecznie należy się pozbyć z szafy. Na pierwszy ogień powinny iść ubrania za ciasne, które kupuje się z myślą o utracie wagi. Niestety, ale zdarza się, że kilogramów nie ubywa, a my chodzimy w za ciasnych spodniach.

Zrezygnuj z bluzek, spódnic opinających ciało oraz żakietów, których nie możesz dopiąć. Pozbądź się także ubrań, które uwypuklają mankamenty Twojej sylwetki – dwurzędowe zapięcia, falbanki czy nieodpowiednie kroje. Zapomnij o ubraniach, które odkrywają zbyt duże fragmenty ciała.

Rozmiar XXL nie będzie wyglądał dobrze w spódniczce mini czy krótkiej bluzce na ramiączka. Pożegnaj się także z ubraniami za dużymi, które dodają Ci jeszcze więcej kilogramów.