Modne golenie

bazy do rzęs passe https://aspazja.pl/zabiegi/manicure

Piękne, długie i zadbane włosy, dobrze ścięte i odpowiednio wymodelowane, są charakterystyczne dla prawdziwej, eleganckiej kobiety. Jednak wśród wyzwolonych nastolatków, panują nieco inne zasady co do ich stylizacji.

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że ich włosy w ogóle nie są zadbane. Jednak ten potargany kucyk, kolorowy odrost, różne długości włosów i to wszystko na jednej głowie, to ciężko wypracowana stylizacja, której zazdrości nie jedna nastolatka.

Tak jak z modą, muzyką czy innymi dziedzinami życia nie ma, co z młodzieżą rywalizować, tak również jest w przypadku fryzur i ich ciągłych zmian stylizacji. Jednak moje zainteresowanie, przykuł jeden element, który w ostatnich latach bardzo często występuje na młodzieżowych głowach.

Otóż mam tu na myśli golenie głowy, nie chodzi o całkowite czy też typowe punkowe golenie. Dzisiaj jest to artystycznie wykonane dzieło, niezwykle modne również, wśród młodych gwiazd.

Bowiem dzisiaj długie włosy kryją małą tajemnice, gdy zrobimy z nich kitkę okazuje się, że boki są wygolone do zera i muszę przyznać, że wygląda to nadzwyczaj ciekawie. Dla bardziej odważnych, wykonuje się wygolenie połowy lub jednej trzeciej włosów.

Alternatywą tego typu golenia, jest także asymetryczne bardzo krótkie strzyżenie. Dodatkowo dla podkreślenia efektu stosuje się golenie w postaci artystycznych wzorków i kształtów.

Jak to mówią do odważnych świat należy, choć ja osobiście wole popatrzeć na to z boku, gdyż żal byłoby mi poświęcić moje włosy.  .

www.earshotmusic.biz