Modna na plaży

http://ewpa-sklep.pl/category/maszyny-lekkie http://www.ewpa.pl/ladowarki-obrotowe-seria-rotto.html

Lato powoli dobiega końca, jednak jeśli wcześniej nie rozważałyśmy jeszcze, jaki typ stroju kąpielowego jest najbardziej odpowiedni dla naszej sylwetki, warto abyśmy zrobiły to teraz. Z pewnością świadomość ta pomoże nam w wyborze stroju na kolejny sezon.

Każda z nas chce na plaży wyglądać pięknie i seksownie. Nie sztuką jest jednak włożyć po prostu obcisły i dosadnie eksponujący kobiece atuty kostium, sztuką jest wybrać taki, który będzie najbardziej odpowiedni dla naszej sylwetki i zatuszuje umiejętnie pewne niedoskonałości figury, a podkreśli te, z których powinnyśmy być dumne.

Kobietom o sylwetce jabłka, które chcą ukryć brzuszek i brak talii, a jednocześnie podkreślić nogi oraz dekolt, pomoże w tym wzorzysty jednoczęściowy kostium z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Dla pań z figurą kielicha najbardziej odpowiednie będzie bikini z przykuwającymi wzrok detalami.

Figi z wiązaniami na wysokości bioder odwrócą uwagę od obszerniejszej góry oraz uwypuklą dolne partie ciała. Dwuczęściowy kostium sprawdzi się również w przypadku gruszki.

Warto przy tym, aby górna część stroju posiadała wiązanie na szyi, co poszerzy linię ramion, a figi miały podwyższoną talię, dzięki czemu ukryją umiejętnie to, co chciałybyśmy ukryć. Panie posiadające sylwetkę klepsydry będą wyglądały dobrze w zasadzie w każdym kostiumie.

Najefektowniej jednak sprawdzi się strój dwuczęściowy bez ramiączek i z głęboko wyciętymi figami.